TV QLED FOBEM MT65EG8000QF
TV QLED FOBEM MT65EG8000QF
Kodi i produktit:
TV21756
Stoku: Në gjendje
39,900Lek 69,900Lek
TV QLED FOBEM MT65EG8000QF
| Skeda Teknike | |
| MARKA | FOBEM |
| MODELI | MT65EG8000Q |
| PANELI | QLED |
| MADHESIA E EKRANIT | 65 |
| REZOLUCIONI | 4K UHD |
| FREKUENCA [HZ] | 1000 Hz |
| SMART | PO |
| SISTEMI OPERATIV | GOOGLE TV |
| WIRELESS | PO |
| MARRESI DIGITAL | DVB-S-T2-C |
| HDMI | x4 |
| AUDIO | 24 W |
| GARANCIA | 24 MUAJ |
Copyright 2018 AZA electronics By Alpha-Soft






