Shop by category

media
12.05.2020
Microsoft tregon kur do t’i prezantojë disa video-lojëra të reja për Xbox Series X
12.05.2020
Samsung Galaxy Z Flip tashmë një hit, rekord shitjesh të gjitha njësitë
12.05.2020
Apple prezanton iPhone 11, Pro dhe Max, gjithçka duhet të dini
12.05.2020
Prezantohet televizori i parë në botë me rezolucion 8K
01.01.2020
Samsung prezanton Exynos 9820
01.01.2020
Surface Go LTE del në shitje në fund të muajit duke filluar nga 679 dollarë
01.01.2020
LG lançoi variantin “low-cost” të flagshipit G7 ThinQ
01.01.2020
Galaxy S10+ i merr kurorën Huawei Mate 20 Pro në performancë
01.01.2020
Instagram teston dizajnin e ri të profileve
01.01.2020
Google premton thjeshtesi duke filluar me Android 9
Popular Posts
12.05.2020
Microsoft tregon kur do t’i prezantojë disa video-lojëra të reja për Xbox Series X
12.05.2020
Samsung Galaxy Z Flip tashmë një hit, rekord shitjesh të gjitha njësitë
12.05.2020
Apple prezanton iPhone 11, Pro dhe Max, gjithçka duhet të dini