SMALL ELECTRICAL EQUIPMENTS

Sort By:
Show:
-30%
 KREHER PHILIPS BHH880/00
Teknologjia Silk ProCare ndihmon për të minimizuar dëmtimin e flokeve nga nxehtësia.Furçë e mad..
7,890Lek 5,490Lek
ADAPTOR TREVI AD 34-61 HDMI MASHKULL-FEMER KENDOR 0346100..
299Lek
-29%
AEROSOL BEURER IH21
AEROSOL.BEURER.IH21..
6,990Lek 4,990Lek
-25%
AEROSOL DCG MPA210
AEROSOL.DCG, MPA210..
7,290Lek 5,490Lek
-31%
AEROSOL FERRARI G30016
AEROSOL FERRARI G30016..
7,490Lek 5,190Lek
-29%
AEROSOL FLAEM HELIOS
AEROSOL FLAEM HELIOS..
7,690Lek 5,490Lek
-31%
APARAT TENSIONI BEURER SBC15
APARAT TENSIONI BEURER SBC15..
3,190Lek 2,190Lek
-26%
APARAT TENSIONI DCG MP582
APARAT TENSIONI DCG MP582..
4,290Lek 3,190Lek
-27%
APARAT TENSIONI DCG MP728
APARAT TENSIONI DCG MP728 ..
5,490Lek 3,990Lek
-43%
APARAT TENSIONI FERRARI G3001400
APARAT TENSIONI.FERRARI G3001400..
5,290Lek 2,990Lek
-25%
APARAT TENSIONI FERRARI G30033
APARAT TENSIONI FERRARI G30033..
5,990Lek 4,490Lek
-27%
APARAT TENSIONI LAICA BM1001
APARAT TENSIONI LAICA BM1001..
4,790Lek 3,490Lek
-25%
APARAT TENSIONI SENCOR SBD1470
APARAT TENSIONI SENCOR SBD1470..
3,990Lek 2,990Lek
-20%
APARAT TENSIONI SENCOR SBP 690
APARAT TENSIONI SENCOR SBP 690..
4,990Lek 3,990Lek
Baule elektrike me një kapacitet 24 litra do të sigurojë qe ushqimi dhe pijet tuaja të jenë gjithmon..
9,990Lek
BAULE FTOHESE PORTABEL 9006/R 6 L..
1,990Lek
-38%
BERESE BUKE DCG XBM638
BERESE BUKE DCG XBM638..
15,990Lek 9,990Lek
-35%
BERESE BUKE FERRARI G10078 ,G1007800
BERESE BUKE FERRARI G10078 ,G1007800..
16,990Lek 10,990Lek
-38%
BERESE BUKE MOULINEX OW240E
BERESE BUKE MOULINEX OW240E..
28,900Lek 17,990Lek
-36%
BERESE BUKE SENCOR SBR 1040WH
BERESE BUKE SENCOR SBR 1040WH..
13,990Lek 8,990Lek
-16%
BERESE BUKE TEFAL PF210138
BERESE BUKE TEFAL PF210138Eshtë kaq e lehtë për t'u përdorur,  thjesht shtoni përbërësit sipas ..
18,990Lek 15,990Lek
-27%
BERESE BUKE TEFAL PF220838
BERESE BUKE TEFAL PF220838..
23,090Lek 16,900Lek
-21%
BERESE BUKE TEFAL PF240E38
BERESE BUKE TEFAL PF240E38..
25,190Lek 19,990Lek
-19%
BERESE BUKE TEFAL PF611838
BERESE BUKE TEFAL PF611838..
34,990Lek 28,490Lek
-25%
BLENDER  BOSCH MMB21P0R (500W)
Jeni ne diete ? Me blenderin Bosch do ta keni me te lehte.Thika te mprehta per rezultate te shkelqye..
9,990Lek 7,490Lek
-42%
BLENDER  OCEAN OCB 60 G (550W) I ZI
Per pergatitjen e kokteileve dhe pijeve  tuaja te preferuara beni tuajin Blenderin Ocean 2 ne 1..
5,990Lek 3,490Lek
-33%
BLENDER FERRARI G20039 1000W
PERZIERES GFERRARI G20039 1000W..
11,900Lek 7,990Lek
-30%
BLENDER KENWOOD SB055WG (300W)
BLENDER KENWOOD SB055WG (300W)..
8,990Lek 6,290Lek
-30%
BLENDER PHILIPS HR3655/00
PERZIERES PHILIPS HR3655/00..
25,590Lek 17,890Lek
7,490Lek 5,190Lek
7,690Lek 5,490Lek
4,290Lek 3,190Lek
28,900Lek 17,990Lek
18,990Lek 15,990Lek
23,090Lek 16,900Lek
25,190Lek 19,990Lek
34,990Lek 28,490Lek
3,190Lek 1,990Lek
Showing 1 to 40 of 442 (12 Pages)