KITCHEN ACCESORIES

Sort By:
Show:
-26%
AKSESOR AIRFRYER PHILIPS HD9905/00
AKSESOR AIRFRYER PHILIPS HD9905/00..
3,090Lek 2,290Lek
-24%
AKSESOR AIRFRYER PHILIPS HD9945/01
AKSESOR AIRFRYER PHILIPS HD9945/01..
4,590Lek 3,490Lek
-33%
AKSESORE GATIMI LAMART LT2373 32cm
AKSESORE GATIMI LAMART LT2373 (LUGE 32cm)..
299Lek 199Lek
-33%
AKSESORE GATIMI LAMART LT2374 (LUGE 28cm)
AKSESORE GATIMI LAMART LT2374 (LUGE 28cm)..
299Lek 199Lek
-33%
AKSESORE GATIMI LAMART LT2377 (LUGE 29cm)
AKSESORE GATIMI LAMART LT2377 (LUGE 29cm)..
299Lek 199Lek
-36%
AKSESORE GATIMI TEFAL 2745312
Aksesore gatimi i markes TefalPerfekt për nevojat tuaja të përditshme të gatimit. Rezistente pe..
699Lek 449Lek
-50%
AKSESORE PER GATIM ME AVULL LAMART LT7049
Aksesore per gatim me avull e markes Lamart palosshme me perberje inoksi të pandryshkshëm është e ..
799Lek 399Lek
-50%
AKSESORE PER MPREHJEN E THIKAVE LAMART LT2058
Mprehëse thikash me 3 faza e markes Lamart.Disqet e mprehjes janë nga guri diamant për riparimi..
1,590Lek 799Lek
-38%
GARUZHDE LAMART LT3985
GARUZHDE LAMART LT3985..
399Lek 249Lek
-33%
GRIRESE EREZASH ELEKTRIKE INOKS LAMART LT7012
GRIRESE EREZASH ELEKTRIKE INOKS LAMART LT7012 ..
1,490Lek 999Lek
-43%
GRIRESE EREZASH ELEKTRIKE LAMART LT7011
GRIRESE EREZASH ELEKTRIKE LAMART LT7011..
1,390Lek 799Lek
-55%
GRIRESE EREZASH LAMART LT7013
GRIRESE EREZASH LAMART LT7013..
1,390Lek 629Lek
-40%
HAPESE TAPASH LAMART LT2074
HAPESE TAPASH LAMART LT2074..
499Lek 299Lek
-45%
KONTENITOR PER FRIGORIFER TEFAL K3021412
KONTENITOR PER FRIGORIFER TEFAL K3021412..
990Lek 549Lek
-50%
KONTENITOR PER FRIGORIFER TEFAL K3021812
KONTENITOR PER FRIGORIFER TEFAL K3021812..
799Lek 399Lek
KONTENITOR PER MIKROVALE LAMART LT7015  1.2 L..
699Lek
-46%
KONTENITOR QELQI PER FRIGORIFER LAMART LT6011 3cp
Set me 3 kontenitor qelqi per ruajtjen dhe mbajtjen e ushqimit.E prodhuar nga qelqi dhe plastika e q..
2,190Lek 1,190Lek
-44%
KONTENITOR QELQI PER FRIGORIFER LAMART LT6012 3CP (320ML, 520ML, 800ML)
KONTENITOR QELQI PER FRIGORIFER LAMART LT6012 3cp (320ml, 520ml, 800ml)..
1,790Lek 999Lek
-37%
KUPE QELQI TEFAL K3010412
KUPE QELQI TEFAL K3010412..
1,890Lek 1,190Lek
-23%
KUPE QELQI TEFAL K3010612
KUPE QELQI TEFAL K3010612Kapaciteti 3 LQelq BPA Free , e pershtatshme per mikrovale dhe furre S..
2,990Lek 2,290Lek
Showing 1 to 40 of 134 (4 Pages)