SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S25 FE SM-S731BLBD 8/128GB ICYBLUE
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S25 FE SM-S731BLBD 8/128GB ICYBLUE
Kodi i produktit:
CEL21647
Stoku: Në gjendje
54,900Lek 69,990Lek
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S25 FE SM-S731BLBD 8/128GB ICYBLUE
| Skeda Teknike | |
| MARKA | SAMSUNG |
| MODELI | S25 FE |
| MADHESIA E EKRANIT | 6.7 |
| SISTEMI OPERATIV | ANDROID 16 |
| BATERIA | 4900 mAh |
| GARANCIA | 24 MUAJ |
| KAMERA | 12MP/50MP/12MP/8MP |
| LLOJI I LIDHJES | WIFI,BLUETOOTH |
| LLOJI I RRJETIT | 5G |
| MEMORJA | 128 GB |
| NGJYRA | ICYBLUE |
| PROCESORI | DECA-CORE |
| RAM | 8 GB |
| SENSOR | GJURME GISHTI |
| SIM | NAN0 SIM |
| TEKNOLOGJIA E EKRANIT | DYNAMIC AMOLED 2X |
Copyright 2018 AZA electronics By Alpha-Soft






