SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A57 8/256GB 5G DS SM-A576BZADEUC GRAY
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A57 8/256GB 5G DS SM-A576BZADEUC GRAY
Kodi i produktit:
CEL21989
Stoku: Në gjendje
49,990Lek 55,990Lek
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A57 8/256GB 5G DS SM-A576BZADEUC GRAY
| Skeda Teknike | |
| MARKA | SAMSUNG |
| MODELI | GALAXY A57 |
| MADHESIA E EKRANIT | 6.7 INC |
| SISTEMI OPERATIV | ANDROID 16 |
| BATERIA | 500 mAh |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
| KAMERA | 50MP/12MP/5MP |
| LLOJI I RRJETIT | 5G |
| MEMORJA | 256 GB |
| NGJYRA | GRAY |
| PROCESORI | OCTA-CORE |
| RAM | 8 GB |
| SIM | DUAL SIM / NANO SIM |
| TEKNOLOGJIA E EKRANIT | AMOLED |
Copyright 2018 AZA electronics By Alpha-Soft






