SMARTPHONE MOTOROLA G15 DS 4+128 EUR GREEN
SMARTPHONE MOTOROLA G15 DS 4+128 EUR GREEN
Kodi i produktit:
CEL21695
Stoku: Në gjendje
8,990Lek 12,990Lek
SMARTPHONE MOTOROLA G15 DS 4+128 EUR GREEN
| Skeda Teknike | |
| MARKA | MOTOROLA |
| MODELI | G15 |
| MADHESIA E EKRANIT | 6.72 |
| SISTEMI OPERATIV | ANDROID 15 |
| BATERIA | 5200 mAh |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
| KAMERA | 50MP/5MP/8MP |
| LLOJI I LIDHJES | WIFI,BLUETOOTH |
| LLOJI I RRJETIT | GSM/HSPA/LTE |
| MEMORJA | 128 GB |
| NGJYRA | EUR GREEN |
| PROCESORI | OCTA-CORE |
| RAM | 4 GB |
| SENSOR | GJURME GISHTI |
| SIM | NANO SIM |
| TEKNOLOGJIA E EKRANIT | IPS LCD |
Copyright 2018 AZA electronics By Alpha-Soft






