VENTILATOR ME UJE DELUX FA-650M

Ventilator me Uje Delux
Ju ofron nje freski natyrale. I pershtatshem per ditet e nxehta te veres.
Spërkatje e qëndrueshme: përafërsisht. 10 orë. ★Distanca e spërkatjes: Përafërsisht. 8 m larg ★ Kapaciteti: 40 litra. ★ Fuqia: 170 W ★Nivelet e shpejtësisë: Rregullim me 3 shpejtësi. ★ Ulni temperaturën nga 3-12 gradë.
Lehtesisht i montueshem dhe ne pastrim.
Ventilatori eshte me sperkatje uji.
Mund te rrotullohet dhe ta fiksoni ne pozicionin qe deshironi.

Technical
DIAMETRI 66 CM
NR I FLETEVE 3
MARKA DELUX
MODELI FA-650M
FUQIA 170 W
GARANCIA 12 MUAJ

Write a review

Please login or register to review
Related Products