Product Code:

TO18523


Availability: Out of stok
3,990Lek 5,290Lek

TOSTIER TEFAL SM157236

Zbuloni thjeshtësinë e përgatitjes së një shumëllojshmërie të shijshme sanduiçesh.
Falë pllakave jo ngjitëse, pastrimi është edhe me i lehtë.

I vogël dhe praktik, i lehtë për t'u ruajtur në kuzhinën tuaj. 

Drita treguese e ndezjes/fikjes si dhe treguesi i parangrohjes ju ndihmojnë të bëni ushqime të përsosura, ndërkohë që, në të njëjtën kohë, ky toster është shumë i sigurt për t'u përdorur falë kapëses mbylljes dhe dorezës së izoluar nga nxehtësia.
I sigurt, i thjeshtë dhe i lehtë për t'u përdorur, ky toster ju lejon të shijoni çdo sanduiç që bëni.

Technical
MARKA TEFAL
MODELI SM157236
FUQIA 700 W
GARANCIA 24 MUAJ

Write a review

Please login or register to review