TOSTIER & GRILL DELUX B-206

TOSTIER & GRILL DELUX B-206

Tostier & Grill i markes DeLux  me pllaka me material jo ngjitese me vija per te pergatitur mishin, peshkun si dhe perimet e ndryshme apo edhe tostin dhe sandwichet.

Dizajn kompakt dhe elegant, tostier & grill DeLux do te jete ndihmesi juaj me i dashur ne kuzhine

Me funksion Grill fale hapjes se dy hapesirave te gatimit ne 180 grade, mund te pergatisni mish, peshke si dhe perimet tuaja te preferuara.

I pajisur me nje drite treguese qe tregon kur pajisja eshte gati per t'u perdorur. 

Fuqia: 1600 W

Praktik ne perdorim dhe i lehte per t'u pastruar

Technical
MARKA DELUX
MODELI B-206
FUQIA 1600 W
GARANCIA 12 MUAJ

Write a review

Please login or register to review