THARESE FLOKESH DELUX MGS-8016

Shijoni floke te bute, te shendetshem dhe te stiluar bukur me tharesen e markes DeLux

Fuqi e larte 2300 W per tharje efikase dhe te shpejte.

Teknologjia Jonizuese zvogelon efektin elektrostatik ne floke per floke me te lemuar, me te shndritshem.

E pajisur me difuzor per te stiluar ne menyre perfekte edhe floket kacurrela.

Shperndarje e njetrajteshme e nxehtesise duke mbrojtur flokun nga djegia.

3 nivele nxehtesie dhe 2 nivele shpejtesie

Butoni Cool Shot per ajer te ftohte.


Technical
NIVELET E TEMPERATURES/ SHPEJTESISE 3/2
MARKA DELUX
MODELI MGS-8016
FUQIA 2300 W
GARANCIA 12 MUAJ

Write a review

Please login or register to review