MIKROVALE OCEAN MWG 720 S

Tani mund te kurseni kohe ne kuzhinen tuaj duke perdorur mikrovalen Ocean.

Mundeson shkrirje te shpejte te ushqimit.

Lehtesi per te pergatitur ushqimin fale 5 niveleve te fuqise.

Kapaciteti: 20 L dhe madhesia e pjates: 24.5 cm

Me 5 nivele fuqie

Fuqia e mikrovales: 700 W

Koha maksimale e gatimit: 30 minTechnical
FUQI GRILLE JO
FUQI MIKROVALE 700 W
MATERIALI/NGJYRA INOKS / GRI
MARKA OCEAN
MODELI MWG 720 S
GARANCIA 12 MUAJ
KAPACITETI 20 L
KONTROLLI MEKANIK
PERDORIMI NGROHJE
PERMASAT 45x34x26 CM

Write a review

Please login or register to review