Sort By:
Show:
-21%
SHTRYDHESE AGRUMESH BOSCH MCP3000 (25W)
Shtrydhese agrumesh e markes Bosch.Pergatisni lengun e shijshem  te portokallit ne vetem pak mi..
4,290Lek 3,390Lek
-19%
SHTRYDHESE AGRUMESH BRAUN MPZ9 (20W)
SHTRYDHESE AGRUMESH BRAUN MPZ9 (20W)..
3,590Lek 2,890Lek
-28%
SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3364K (20W)
SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3364K (20W)..
2,490Lek 1,790Lek
-27%
SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3375 (300W)
SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3375 (300W)Dizajn elegant dhe i rafinuar, i jep edhe me shume finese kuzhi..
6,290Lek 4,590Lek
-25%
SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3385 (85W)
SHTRYDHESE AGRUMESH DCG ZP3385 (85W)..
3,990Lek 2,990Lek
-22%
SHTRYDHESE AGRUMESH FERRARI G20074 (85W)
SHTRYDHESE FERRARI G20074 ,G2007400..
4,490Lek 3,490Lek
-20%
SHTRYDHESE AGRUMESH OCEAN OCJM100
SHTRYDHESE AGRUMESH OCEAN OCJM100..
4,990Lek 3,990Lek
-39%
SHTRYDHESE AGRUMESH SENCOR SCJ 1051GR (40W)
Shtrydhese agrumesh e markes SencorE pershtatshme per pergatitjen e lengut te fresket te agrumeve.Me..
2,590Lek 1,590Lek
-32%
SHTRYDHESE AGRUMESH SMEG CJF01BLEU (70W)
SHTRYDHESE.SMEG.CJF01BLEU.AGRUME..
18,990Lek 12,990Lek
Shtrydhese frutash e markes Bosch.Tani nuk keni me nevoje te prisni frutat tuaja para se t'i shtrydh..
16,990Lek
Shtrydhese frutash e markes Bosch.Tani nuk keni me nevoje te prisni frutat tuaja para se t'i shtrydh..
16,990Lek
Shtrydhese frutash e markes Bosch.Tani nuk keni me nevoje te prisni frutat tuaja para se t'i shtrydh..
16,990Lek
-21%
SHTRYDHESE BOSCH MES3500 (700W)
Tani nuk keni me nevoje te prisni frutat tuaja para se t'i shtrydhni sepse shtrydhesja Bosch ju mund..
18,990Lek 14,990Lek
-22%
SHTRYDHESE BOSCH MES4000 (1000W)
SHTRYDHESE.BOSCH MES4000 ,1000W..
30,900Lek 23,990Lek
-20%
SHTRYDHESE BOSCH MESM731M SLOW JUICER (150W)
SHTRYDHESE BOSCH MESM731M SLOW JUICER (150W)..
29,990Lek 23,990Lek
-29%
SHTRYDHESE DELUX MY-616A (1000W)
Shtrydhese e markes Delux modeli MY-616Me fuqi 1000W dhe dy nivele shpejtesie.Shtrydhesja ka nje ene..
8,490Lek 5,990Lek
-24%
SHTRYDHESE FERRARI G2006400 (400W)
SHTRYDHESE FERRARI G2006400..
6,990Lek 5,290Lek
-23%
SHTRYDHESE OCEAN OCJM 80 (800W)
Shtrydhese frutash e markes OceanLëng i shijshem nga frutat e fresketa te fruatve ne cdo moment.Gjer..
9,990Lek 7,690Lek
-25%
SHTRYDHESE OQEAN OCSJ550 SLOW JUICER (120W)
SHTRYDHESE OQEAN OCSJ550 SLOW JUICER (120W)..
11,990Lek 8,990Lek
-17%
SHTRYDHESE PHILIPS HR1836/00 (500W)
SHTRYDHESE.PHILIPS HR183600 ,550W..
13,290Lek 10,990Lek
-15%
SHTRYDHESE PHILIPS HR1922/20 (1200W)
SHTRYDHESE PHILIPS HR1922/20..
35,390Lek 29,990Lek
-29%
SHTRYDHESE SENCOR SJE 1055SS (800W)
SHTRYDHESE SENCOR SJE 1055SS 800 W..
8,490Lek 5,990Lek
-35%
SHTRYDHESE SENCOR SJE 5050SS (800W)
SHTRYDHESE SENCOR SJE 5050SS..
16,990Lek 10,990Lek
-30%
SHTRYDHESE SHEGE KALE
SHTRYDHESE SHEGE KALE..
8,990Lek 6,290Lek
-20%
SHTRYDHESE SHEGE KASANOVA
SHTRYDHESE SHEGE KASANOVA..
9,990Lek 7,990Lek
-18%
SHTRYDHESE SMEG SJF01BLEU SLOW JUICER (150W)
SHTRYDHESE SMEG SJF01BLEU SLOW JUICER (150W)..
64,900Lek 52,900Lek
-18%
SHTRYDHESE SMEG SJF01PBEU SLOW JUICER (150W)
SHTRYDHESE SMEG SJF01PBEU SLOW JUICER (150W)..
64,900Lek 52,900Lek
-17%
SHTRYDHESE TEFAL ZE550D38 (800W)
SHTRYDHESE TEFAL ZE550D38 (800W)..
14,990Lek 12,490Lek
Showing 1 to 40 of 40 (1 Pages)