Sort By:
Show:
-20%
BLENDER  BOSCH MMB21P0R (500W)
Jeni ne diete ? Me blenderin Bosch do ta keni me te lehte.Thika te mprehta per rezultate te shkelqye..
9,990Lek 7,990Lek
-53%
BLENDER  OCEAN OCB 60 G (500W) I ZI
Per pergatitjen e kokteileve dhe pijeve  tuaja te preferuara beni tuajin Blenderin Ocean 2 ne 1..
5,990Lek 2,790Lek
-50%
BLENDER  OCEAN OCBL550G (550W)
BLENDER OQEAN OCBL550G (550W)..
4,990Lek 2,490Lek
-43%
BLENDER  OCEAN OCBL554G
BLENDER OQEAN OCBL554G..
6,990Lek 3,990Lek
-25%
BLENDER  PHILIPS HR2052/00
Philips ju ofron blenderin me performance të shkëlqyer për të bërë smoothie, salca të imëta.Motor i ..
4,390Lek 3,290Lek
-13%
BLENDER  PHILIPS HR2162/90
Philips Viva Collection, merrni te gjitha vlerat e nevojshme ushqimore, ne pak minuta.5 tehe inoks&n..
7,990Lek 6,990Lek
-35%
BLENDER ARISTON TB 060C AX0
Blender me avull Ariston i linjes HDRezultate perfekte dhe ushqim i shendetshem per familjen tuajMun..
19,900Lek 12,990Lek
-23%
BLENDER BOSCH MMB6174S
BLENDER BOSCH MMB6174S..
17,990Lek 13,900Lek
-25%
BLENDER BOSCH MMB64G6M (800W)
BLENDER BOSCH MMB64G6M (800W)..
19,990Lek 14,990Lek
-13%
BLENDER BOSCH MMBH4P3W (1600W)
Blender i markes Bosch, VitaBoost.Deri në 45,000 rroutllime/minuteKapaciteti i gotes : 2 L..
37,990Lek 32,990Lek
-19%
BLENDER BOSCH MMBV622M 1000 W
BLENDER BOSCH MMBV622M 1000 W..
36,990Lek 29,900Lek
-40%
BLENDER DCG UM1350
Shijo lengjet e frutave, pergatit supen e ngrohte me perime dhe koktejlet per festat me shoqerine !K..
4,990Lek 2,990Lek
-47%
BLENDER ELECTROLUX ESB5400BK
BLENDER ELECTROLUX ESB5400BK..
9,490Lek 4,990Lek
-54%
BLENDER ELECTROLUX ESB7500
BLENDER ELECTROLUX ESB7500..
12,900Lek 5,990Lek
-41%
BLENDER FERRARI G20039 1000W
PERZIERES GFERRARI G20039 1000W..
11,900Lek 6,990Lek
-21%
BLENDER FERRARI G20078 (300W)
BLENDER FERRARI G20078 (300W)..
3,790Lek 2,990Lek
-55%
BLENDER FERRARI G2009800 (1000W)
Blenderi Ferrari eshte rezultat i bashkimit te fuqise dhe elegances moderne.Fuqi e larte 1000 W per ..
10,990Lek 4,990Lek
-50%
BLENDER KENWOOD KW-8304 (1000W)
Deshironi te ushqeheni shendetshem ?Zgjidhja eshte blender Kenwood me i fuqishem se kurre ..
7,990Lek 3,990Lek
-28%
BLENDER KENWOOD SB055WG (300W)
BLENDER KENWOOD SB055WG (300W)..
8,990Lek 6,490Lek
-33%
BLENDER MOULINEX LM300 500W
Merrni leng dhe perberje me vlera ushqimore nga fruta e perime te fresketaMe 4 thika ..
8,900Lek 5,990Lek
-49%
BLENDER OCEAN OCBL504G 350W
BLENDER OQEAN OCBL504G 350W..
4,490Lek 2,290Lek
-39%
BLENDER OCEAN OCBL560G (550W)
BLENDER OCEAN OCBL560G (550W)..
6,990Lek 4,290Lek
-35%
BLENDER PHILIPS HR2105/00
BLENDER PHILIPS HR2105/00..
8,190Lek 5,290Lek
-17%
BLENDER PHILIPS HR2603/00 (350W)
BLENDER PHILIPS HR2603/00 (350W)..
8,090Lek 6,690Lek
-22%
BLENDER PHILIPS HR3655/00
PERZIERES PHILIPS HR3655/00..
25,690Lek 19,990Lek
-17%
BLENDER SENCOR SBL 4371 (600W)
PERZIERES SENCOR SBL 4371..
5,990Lek 4,990Lek
-25%
BLENDER SMEG BLF01BLEU (800W) I ZI
BLENDER SMEG BLF01BLEU (800W) I ZI..
25,900Lek 19,490Lek
-38%
BLENDER SPORTIV ELECTROLUX ESB2630
BLENDER SPORTIV ELECTROLUX ESB2630..
7,990Lek 4,990Lek
-33%
BLENDER SPORTIV SENCOR SBL 2210WH 500W
BLENDER SPORTIV SENCOR SBL 2210WH 500W..
4,490Lek 2,990Lek
Blenderi  Tefla BlendForce 2 , ofron rezultate perfekte gjate cdo perdorimi.Eshtë i pajisur me ..
6,990Lek
-43%
MINI BLENDER DCG KM2744 (220W)
MINI BLENDER DCG KM2744 (220W)..
7,590Lek 4,290Lek
-36%
NUTRI BLENDER SENCOR SNB 4303BK 1200W
PERFITIMET KRYESOREShndërroni ushqimet e plota, frutat, arrat, perimet, farërat dhe ushqimet e tjera..
10,990Lek 6,990Lek
6,990Lek 3,990Lek
4,390Lek 3,290Lek
19,900Lek 12,990Lek
17,990Lek 13,900Lek
19,990Lek 14,990Lek
36,990Lek 29,900Lek
4,990Lek 2,990Lek
12,900Lek 5,990Lek
11,900Lek 6,990Lek
Showing 1 to 35 of 35 (1 Pages)