Sort By:
Show:
-44%
KALORIFER DCG RA2809 9 ELEMENT
KALORIFER DCG RA2809 9 ELEMENT..
8,990Lek 4,990Lek
-25%
KALORIFER DCG RA2811  11 ELEMENT
KALORIFER DCG RA2811  11 ELEMENT..
9,690Lek 7,290Lek
-26%
KALORIFER ME UMIDIFIKATOR DCG RAU3809  9 ELEMENT
KALORIFER ME UMIDIFIKATOR DCG RAU3809  9 ELEMENT..
9,490Lek 6,990Lek
-35%
KALORIFER ME VENTILIM OCEAN OOR1325F 13 ELEMENT
KALORIFER ME VENTILIM OCEAN OOR1325F 13 ELEMENT..
12,990Lek 8,490Lek
-27%
KALORIFER SENCOR SOH 2107BK 7 ELEMENT
KALORIFER SENCOR SOH 2107BK 7 ELEMENT..
5,490Lek 3,990Lek
-26%
NGROHES VERTIKAL PA FLETE DCG VEHL35TW 1200W
NGROHESE VERTIKALE PA FLETE DCG VEHL35TW 1200WFunksionon per ngrohje gjate stines se dimrit dhe f..
11,490Lek 8,490Lek
-35%
NGROHESE MURALE ME VENTILIM FERRARI G6002201
NGROHESE MURALE ME VENTILIM FERRARI G6002201..
9,990Lek 6,490Lek
-49%
STUFA TELEFUNKEN M08024
STUFA TELEFUNKEN M08024..
5,490Lek 2,790Lek
-25%
STUFE ME KUARC DCG SA9724
STUFE ME KUARC DCG SA9724..
11,990Lek 8,990Lek
-26%
STUFE ME QERAMIKE FERRARI G6001411 ,GOLD
STUFE ME QERAMIKE FERRARI G6001411 ,GOLD..
4,990Lek 3,690Lek
-26%
STUFE ME QERAMIKE GFERRARI G60018
STUFE ME QERAMIKE GFERRARI G60018..
4,290Lek 3,190Lek
-42%
TERMOKONVEKTOR ELECTROLINE CHE205V (1800W)
TERMOKONVEKTOR ELECTROLINE CHE205V (1800W)..
5,690Lek 3,290Lek
-23%
TERMOVENTILATOR DCG HL9733
Termoventilator i markes DCGEshte produkti ideal per ngrohjen e dhomave dhe ambjenteve te vogla.Ter..
2,990Lek 2,290Lek
-23%
TERMOVENTILATOR DCG HL9738
TERMOVENTILATOR DCG HL9738..
2,990Lek 2,290Lek
-29%
TERMOVENTILATOR ELECTROLINE CFHE206N
TERMOVENTILATOR ELECTROLINE CFHE206N..
4,490Lek 3,190Lek
-23%
TERMOVENTILATOR ELECTROLINE FHE206YY
TERMOVENTILATOR ELECTROLINE FHE206YY..
2,990Lek 2,290Lek
-46%
TERMOVENTILATOR FERRARI G60001
Termoventilator Ferrari G60001G3 Ferrari prezanton TEPOR, linjën e re të produkteve të ngrohjes së s..
3,290Lek 1,790Lek
-28%
TERMOVENTILATOR FERRARI G6001303 ,GREEN
TERMOVENTILATOR FERRARI G6001303 ,GREEN..
3,190Lek 2,290Lek
-28%
TERMOVENTILATOR FERRARI G6001305 ,YELLOW
TERMOVENTILATOR FERRARI G6001305 ,YELLOW..
3,190Lek 2,290Lek
-30%
TERMOVENTILATOR FERRARI G6001400 ,BLACK
TERMOVENTILATOR FERRARI G6001400 ,BLACK..
4,990Lek 3,490Lek
-26%
TERMOVENTILATOR FERRARI G6001901
Termoventilator G6001901 nga G3 Ferrari Ngrohni shtëpinë tuaj!G3 Ferrari prezanton TEPOR, linjën e r..
4,990Lek 3,690Lek
-26%
TERMOVENTILATOR FERRARI G60021
TERMOVENTILATOR FERRARI G60021..
9,490Lek 6,990Lek
-26%
TERMOVENTILATOR IMETEC 4017 ,2200W
TERMOVENTILATOR IMETEC 4017 ,2200W..
4,990Lek 3,690Lek
-38%
TERMOVENTILATOR IMTEC 4904 (2200W)
TERMOVENTILATOR IMTEC 4904 (2200W)..
5,990Lek 3,690Lek
-27%
TERMOVENTILATOR ME QERAMIKE DCG PTC003 (1800W)
TERMOVENTILATOR ME QERAMIKE DCG PTC003 (1800W)..
7,490Lek 5,490Lek
-25%
TERMOVENTILATOR ME QERAMIKE FERRARI G6000400
TERMOVENTILATOR ME QERAMIKE FERRARI G6000400..
8,290Lek 6,190Lek
-46%
TERMOVENTILATOR ROWENTA SO2210
TERMOVENTILATOR.ROWENTA.SO2210..
6,490Lek 3,490Lek
TERMOVENTILATOR.ROWENTA SO 6510 F0 ,2000W..
9,990Lek
-40%
TERMOVENTILATOR SENCOR SFH 6011RD 600W
TERMOVENTILATOR SENCOR SFH 6011RD 600W..
2,490Lek 1,490Lek
-40%
TERMOVENTILATOR.SENCOR SFH 6010BL
TERMOVENTILATOR.SENCOR SFH 6010BL..
2,490Lek 1,490Lek
-24%
TERMOVENTILATOR.SENCOR SFH 7020WH 2000W
TERMOVENTILATOR.SENCOR SFH 7020WH 2000W..
3,290Lek 2,490Lek
Showing 1 to 37 of 37 (1 Pages)