Shop by category

media
12.05.2020

Prezantohet televizori i parë në botë me rezolucion 8K

Samsung është duke zbuluar një mori televizorësh të rinj në CES 2020, duke përfshirë një model të ri që sjell një risi në teknologjinë e botës së TV: është pothuajse i gjithi ekran.


Read More
12.05.2020
Prezantohet televizori i parë në botë me rezolucion 8K
Popular Posts
12.05.2020
Microsoft tregon kur do t’i prezantojë disa video-lojëra të reja për Xbox Series X
12.05.2020
Samsung Galaxy Z Flip tashmë një hit, rekord shitjesh të gjitha njësitë
12.05.2020
Apple prezanton iPhone 11, Pro dhe Max, gjithçka duhet të dini