Shop by category

media
12.05.2020

Apple prezanton iPhone 11, Pro dhe Max, gjithçka duhet të dini

Apple ka prezantuar smartfonin e ri, iPhone 11 me dy kamera, procesor të ri dhe në disa variante ngjyrash.

Read More
12.05.2020
Apple prezanton iPhone 11, Pro dhe Max, gjithçka duhet të dini
Popular Posts
12.05.2020
Microsoft tregon kur do t’i prezantojë disa video-lojëra të reja për Xbox Series X
12.05.2020
Samsung Galaxy Z Flip tashmë një hit, rekord shitjesh të gjitha njësitë
12.05.2020
Apple prezanton iPhone 11, Pro dhe Max, gjithçka duhet të dini