HEKUR DELUX SZ-8016 2800W

Hekur me avull i markes DeLux ju lehteson procesin e hekurosjes se rrobave.

Fuqi e larte 2800 W garanton rezultate të përsosura hekurosjeje.

Avull i fuqishëm deri në 95 g/min depërton thellë në rrobat tuaja dhe do t'ju lejojë të hekurosni shpejte edhe rrudhat me te forta.

Sistemi i integruar ANTI-CALC parandalon grumbullimin e gëlqeres brenda pajisjes, duke zgjatur kështu jetën e saj.

Hekuri ka një funksion kunder pikimit kur hekurosni në temperatura të ulëta.

Eshtë i pajisur me një pllakë me material qeramike që funksionon në mënyrë perfekte në çdo material tuajin

Nuk ngjit dhe është rezistente ndaj llojeve të ndryshme të gërvishtjeve. 

Dizajn kompakt dhe praktik ne perdorim.


Technical
MARKA DELUX
MODELI SZ-8016
FUQIA 2800 W
GARANCIA 12 MUAJ
KAPACITETI 350 ML
NGJYRA BOJEQIELLI
STEAM BOOST 95 G/MIN
TIPI ME AVULL

Write a review

Please login or register to review
Related Products