Fshesë Sencor SVC 9300BK 4AAAA ECO Power

 

Perfekte për çdo sipërfaqe me eficence maksimale energjie 4AAAA ECO Power !

Pastron edhe grimcat me te imeta te pluhurit me konsum minimal energjie dhe fuqi te larte pastrimi 600W.

 

Teknologjia e fundit Superior Silence Technology per nje nivel zhurme minimale 59 dB (A) e ben pastrimin e shtepise suaj supersilencioz.

Filtri HEPA H13 siguron filtrim të lartë të përshtatshëm për ata që vuajnë nga alergjia.

Kujdes i plotë me aksesorë shtese për rezultatet më të mira në çdo ambient.Klasa më e lartë e efektshmërisë së energjisë
Klasa më e lartë e efektshmërisë për pastrimin e dyshemeve të forta
Klasa më e lartë e efektshmërisë së filtrimit të pluhuritTub metali teleskopik XXL ergonomik i gjatë dhe i  zgjeruar për rregullim të lehtë të lartësisë sipas nevojes,
Termostat I integruar për të parandaluar mbinxehjen e motorit
Rrota të buta për të mbrojtur zonën e dyshemesë dhe lëvizjen e fsheses
Pozicionim horizontal dhe vertikal për pëdorim sa më të lehtë
Rreze veprimi 12 m (gjatësia e kabllos 9 m)
Kabëll qe terhiqet automatikisht
Kontrolli elektronik i fuqisë së thithjes
Tregues i mbushjes së qeses të pluhurit
Thithës universal me një furçë që zgjatet
Paisje shtesë : furca te kombinueshme per cdo hapesire

Kapaciteti i qeses së pluhurit :4 L

Kliko ketu per me shume detaje rreth produktit


Technical
DEPOZITA QESE
GJATESIA E KORDONIT 9 M
MARKA SENCOR
MODELI SVC 9300BK
FUQIA 600 W
GARANCIA 24 MUAJ
KAPACITETI 4 L

Write a review

Please login or register to review