Fuqi e larte, pastrim i shpejte dhe i lehte !

Kontenitor plastik me kapacitet 3 L, i lehte per t'u pastruar.

Fuqia : 2300W 

Gjatesia e kordonit 5 m,  ju lejon me shume  levizshmeri gjate pastrimit.

Nepermjet aksesoreve shoqerues pastroni edhe zonat me te veshtira ne shtepine tuaj. 

Filter antialergjik i lashem ne uje

Garancia : 12 Muaj

Technical
GJATESIA E KORDONIT 5 M
MARKA DELUX
MODELI DE 702 BL
FUQIA 2300 W
GARANCIA 12 MUAJ

Write a review

Please login or register to review
Related Products