MBAJTESE TV STELL ADJUSTABLE SHO 4220 37-70 INCH
MBAJTESE TV STELL ADJUSTABLE SHO 4220 37-70 INCH
Kodi i produktit:
MBAJTTV21353
Stoku: Në gjendje
990Lek 1,590Lek
MBAJTESE TV STELL ADJUSTABLE SHO 4220 37-70 INCH
SHO 4420
Montim i rregullueshëm SLIM për TV 37" - 70"
45 kg
37 " - 70 "
| Për televizionin | |
|---|---|
| Kapaciteti i ngarkesës | 45 kg |
| Diagonali minimal i ekranit | 37 " |
| Diagonalja maksimale e ekranit | 70 " |
| Funksioni dhe instalimi | |
|---|---|
| Mënyra e lëvizjes | mekanik |
| Anim poshtë | 12 |
| Distanca minimale nga muri | 5,3 cm |
| Distanca maksimale nga muri | 5,3 cm |
| Dimensionet e bazës së montimit të televizorit | |
|---|---|
| Hapësira minimale | 100 X 100 MM |
| Hapësira maksimale | 600 X 400 MM |
| VESA 200x200 | |
| VESA 300x200 | |
| VESA 300x300 | |
| VESA 400x200 | |
| VESA 400x300 | |
| VESA 400x400 | |
| VESA 600x400 | |
| Të tjera | |
|---|---|
| Niveli i shpirtit | |
| Mekanizmi i parandalimit të largimit | |
| Ngjyra | i zi |
Copyright 2018 AZA electronics By Alpha-Soft






