SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A37 6/128GB 5G DS SM-A376BZABEUC GRAY
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A37 6/128GB 5G DS SM-A376BZABEUC GRAY
Kodi i produktit:
CEL21975
Stoku: Në gjendje
39,990Lek
SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A37 6/128GB 5G DS SM-A376BZABEUC GRAY
| Skeda Teknike | |
| MARKA | SAMSUNG |
| MODELI | GALAXY A37 |
| MADHESIA E EKRANIT | 6,7 |
| SISTEMI OPERATIV | ANDROID 16 |
| BATERIA | 5000 mAh |
| GARANCIA | 24 MUAJ |
| KAMERA | 50MP/8MP/5MP/12MP |
| MEMORJA | 128 GB |
| PROCESORI | OCTA-CORE |
| RAM | 8GB |
| SIM | NANOSIM / E-SIM |
Copyright 2018 AZA electronics By Alpha-Soft






