SMARTPHONE MOTOROLA G56 5G DS 8+256 TIM BLACK OYSTER
SMARTPHONE MOTOROLA G56 5G DS 8+256 TIM BLACK OYSTER
Kodi i produktit:
CEL21698
Stoku: Në gjendje
14,990Lek 12,430Lek
SMARTPHONE MOTOROLA G56 5G DS 8+256 TIM BLACK OYSTER
| Skeda Teknike | |
| MARKA | MOTOROLA |
| MODELI | G56 |
| MADHESIA E EKRANIT | 6.72 |
| SISTEMI OPERATIV | ANDROID 15 |
| BATERIA | 5200 mAh |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
| KAMERA | 50MP/8MP/32MP |
| LLOJI I LIDHJES | WIFI,BLUETOOTH |
| LLOJI I RRJETIT | GSM/HSPA/LTE/5G |
| MEMORJA | 256 GB |
| NGJYRA | BLACK OYSTER |
| PROCESORI | OCTA-CORE |
| RAM | 8 GB |
| SENSOR | GJURME GISHTI |
| SIM | NANO SIM/E SIM |
| TEKNOLOGJIA E EKRANIT | IPS LCD |
Copyright 2018 AZA electronics By Alpha-Soft






