SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 15 8+256GB DS 4G GLACIER BLUE
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 15 8+256GB DS 4G GLACIER BLUE
Kodi i produktit:
CEL22030
Stoku: Në gjendje
24,990Lek 29,990Lek
SMARTPHONE XIAOMI REDMI NOTE 15 8+256GB DS 4G GLACIER BLUE
| Skeda Teknike | |
| MARKA | XIAOMI |
| MODELI | REDMI NOTE 15 |
| MADHESIA E EKRANIT | 6.77 INC |
| SISTEMI OPERATIV | ANDROID 15 |
| BATERIA | 600 mAh |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
| KAMERA | 108/2/20 MP |
| LLOJI I RRJETIT | 4G |
| MEMORJA | 256 GB |
| NGJYRA | GLAVIER BLUE |
| PROCESORI | MediaTek Helio G100 Ultra |
| RAM | 8 GB |
| SIM | DUAL SIM |
| TEKNOLOGJIA E EKRANIT | AMOLED |
Copyright 2018 AZA electronics By Alpha-Soft






