Epilator

Sort By:
Show:
-30%
DEPILATOR BRAUN 5/880 LEGE
DEPILATOR BRAUN 5/880 LEGE..
11,490Lek 7,990Lek
-35%
DEPILATOR BRAUN SE 1370 SILK-EPIL
Lekure e bute dhe e lemuar per disa jave me Depilatorin Braun Silk Epil 1370Fale teknologjise SoftLi..
5,190Lek 3,390Lek
-23%
DEPILATOR BRAUN SE 3420 + BIKINI TRIMER RED LEG
DEPILATOR BRAUN SE 3420 + BIKINI TRIMER RED LEG..
8,390Lek 6,490Lek
-25%
DEPILATOR BRAUN SE5-329 LE
DEPILATOR BRAUN SE5-329 LE..
9,900Lek 7,390Lek
-38%
DEPILATOR BRAUN SE810
DEPILATOR BRAUN SE810..
11,990Lek 7,490Lek
-30%
DEPILATOR BRAUN SE9567E
DEPILATOR BRAUN SE9567E..
19,990Lek 13,990Lek
-32%
DEPILATOR BRAUN SES 5/500
DEPILATOR BRAUN SES 5/500..
10,990Lek 7,490Lek
-34%
DEPILATOR FERRARI G3002400 KIT (3 NE 1)
Depilator KIT i markes Ferrari, përfshin një set të plotë për bukurinë dhe kujdesin për trupin tuaj...
4,990Lek 3,290Lek
-49%
DEPILATOR PANASONIC ES-WH80-P803
DEPILATOR PANASONIC ES-WH80-P803..
34,990Lek 17,990Lek
-50%
DEPILATOR PANASONIC ES-WS14-P503
DEPILATOR PANASONIC ES-WS14-P503..
5,990Lek 2,990Lek
-38%
DEPILATOR PANASONIC ES-WS24-P503
DEPILATOR PANASONIC ES-WS24-P503..
7,990Lek 4,990Lek
-34%
DEPILATOR PHILIPS BRE224/00
Lekure e bute per jave te tera !Per depilimin e kembeveDepilim eficente duke hequr qimet nga rrenja ..
5,290Lek 3,490Lek
-34%
DEPILATOR PHILIPS BRE235/00
Epilimi më i lehtëLëkurë e lëmuar për javë të tëraPër këmbët dhe zonat e ndjeshme+ 1 aksesorSistemi ..
6,790Lek 4,490Lek
-33%
DEPILATOR PHILIPS BRE245/00
Epilimi më i lehtëLëkurë e lëmuar për javë të tërapër këmbët+ 2 aksesorëSistemi efikas i epilimit nx..
7,490Lek 4,990Lek
-40%
DEPILATOR PHILIPS BRE255/00
Epilimi me i lehtëLëkurë e lëmuar për javë të tëraMe opti-dritëpër këmbët+ 3 aksesorëSistemi efikas ..
7,490Lek 4,490Lek
-29%
DEPILATOR PHILIPS BRE285/00
DEPILATOR PHILIPS BRE285/00..
10,490Lek 7,490Lek
-33%
DEPILATOR PHILIPS BRE710/00
Epilim i fuqishëm. I butë në lëkurëLëkurë e lëmuar deri në 4 javëPër këmbët dhe trupinPërdorimi pa k..
13,490Lek 8,990Lek
-25%
DEPILATOR PHILIPS BRE740/10
DEPILATOR PHILIPS BRE740/10..
21,990Lek 16,490Lek
-25%
DEPILATOR PHILIPS BRP533/00 KIT (2 NE 1)
DEPILATOR PHILIPS BRP533/00 KIT (2 NE 1)..
10,990Lek 8,290Lek
-23%
DEPILATOR PHILIPS LUMEA BRI940/00
DEPILATOR PHILIPS LUMEA BRI940/00..
59,990Lek 45,990Lek
-23%
DEPILATOR PHILIPS LUMEA SC1997/00
DEPILATOR PHILIPS LUMEA SC1997/00..
46,990Lek 35,990Lek
-57%
DEPILATOR REMINGTON WDF4815
DEPILATOR REMINGTON WDF4815 ..
3,490Lek 1,490Lek
-41%
DEPILATOR ROWENTA EP1110F1
DEPILATOR ROWENTA EP1110F1..
4,190Lek 2,490Lek
-33%
DEPILATOR ROWENTA EP1120F0
DEPILATOR ROWENTA EP1120F0..
4,190Lek 2,790Lek
-24%
DEPILATOR ROWENTA EP2910
DEPILATOR ROWENTA EP2910..
6,990Lek 5,290Lek
-23%
DEPILATOR ROWENTA EP4930F0
Për epilim të butë, të shpejtë dhe të lehtë pa efekte anësore të padëshiruara! Epilatori Aquaso..
8,990Lek 6,890Lek
-40%
DEPILATOR.BRAUN SE 1170 NE
DEPILATOR.BRAUN SE 1170 NE..
4,790Lek 2,890Lek
-40%
FURRE PER THONJTE DCG NL818
FURRE THONJSH DCG NL818..
2,490Lek 1,490Lek
-25%
MASAZHUES PHILIPS BCR430/00
PAJISJE PER HEQJEN E KALLOVE PHILIPS BCR430/00..
7,990Lek 5,990Lek
-49%
SET BEUTY DCG LB1121 3ne1
SET BEUTY DCG LB1121 3ne1..
3,290Lek 1,690Lek
9,900Lek 7,390Lek
16,990Lek 11,490Lek
11,990Lek 7,490Lek
7,990Lek 5,990Lek
6,490Lek 4,990Lek
6,990Lek 5,290Lek
8,990Lek 6,890Lek
4,790Lek 2,890Lek
Showing 1 to 35 of 35 (1 Pages)