PERSONAL CARE

Sort By:
Show:
-30%
 KREHER PHILIPS BHH880/00
Teknologjia Silk ProCare ndihmon për të minimizuar dëmtimin e flokeve nga nxehtësia.Furçë e mad..
7,890Lek 5,490Lek
-30%
DEPILATOR BRAUN 5/880 LEGE
DEPILATOR BRAUN 5/880 LEGE..
11,490Lek 7,990Lek
-35%
DEPILATOR BRAUN SE 1370 SILK-EPIL
Lekure e bute dhe e lemuar per disa jave me Depilatorin Braun Silk Epil 1370Fale teknologjise SoftLi..
5,190Lek 3,390Lek
-23%
DEPILATOR BRAUN SE 3420 + BIKINI TRIMER RED LEG
DEPILATOR BRAUN SE 3420 + BIKINI TRIMER RED LEG..
8,390Lek 6,490Lek
-25%
DEPILATOR BRAUN SE5-329 LE
DEPILATOR BRAUN SE5-329 LE..
9,900Lek 7,390Lek
-38%
DEPILATOR BRAUN SE810
DEPILATOR BRAUN SE810..
11,990Lek 7,490Lek
-30%
DEPILATOR BRAUN SE9567E
DEPILATOR BRAUN SE9567E..
19,990Lek 13,990Lek
-32%
DEPILATOR BRAUN SES 5/500
DEPILATOR BRAUN SES 5/500..
10,990Lek 7,490Lek
-34%
DEPILATOR FERRARI G3002400 KIT (3 NE 1)
Depilator KIT i markes Ferrari, përfshin një set të plotë për bukurinë dhe kujdesin për trupin tuaj...
4,990Lek 3,290Lek
-49%
DEPILATOR PANASONIC ES-WH80-P803
DEPILATOR PANASONIC ES-WH80-P803..
34,990Lek 17,990Lek
-50%
DEPILATOR PANASONIC ES-WS14-P503
DEPILATOR PANASONIC ES-WS14-P503..
5,990Lek 2,990Lek
-38%
DEPILATOR PANASONIC ES-WS24-P503
DEPILATOR PANASONIC ES-WS24-P503..
7,990Lek 4,990Lek
Lekure e bute per jave te tera !Per depilimin e kembeveDepilim eficente duke hequr qimet nga rrenja ..
5,290Lek
-27%
DEPILATOR PHILIPS BRE235/00
DEPILATOR PHILIPS BRE235/00..
6,790Lek 4,990Lek
-33%
DEPILATOR PHILIPS BRE245/00
DEPILATOR PHILIPS BRE245/00..
7,490Lek 4,990Lek
-33%
DEPILATOR PHILIPS BRE255/00
DEPILATOR PHILIPS BRE255/00..
7,490Lek 4,990Lek
-29%
DEPILATOR PHILIPS BRE285/00
DEPILATOR PHILIPS BRE285/00..
10,490Lek 7,490Lek
-28%
DEPILATOR PHILIPS BRE700/00
DEPILATOR PHILIPS BRE700/00..
12,490Lek 8,990Lek
-19%
DEPILATOR PHILIPS BRE710/00
DEPILATOR PHILIPS BRE710/00..
13,490Lek 10,900Lek
-25%
DEPILATOR PHILIPS BRE740/10
DEPILATOR PHILIPS BRE740/10..
21,990Lek 16,490Lek
-25%
DEPILATOR PHILIPS BRP533/00 KIT (2 NE 1)
DEPILATOR PHILIPS BRP533/00 KIT (2 NE 1)..
10,990Lek 8,290Lek
-30%
DEPILATOR PHILIPS LUMEA BRI940/00
DEPILATOR PHILIPS LUMEA BRI940/00..
59,990Lek 41,990Lek
-26%
DEPILATOR PHILIPS LUMEA SC1994/00
DEPILATOR PHILIPS LUMEA SC1994/00Testuar dhe aprovuar dermatoligjikishtRezultat ne vetem 3 muajt e p..
46,990Lek 34,990Lek
-23%
DEPILATOR PHILIPS LUMEA SC1997/00
DEPILATOR PHILIPS LUMEA SC1997/00..
46,990Lek 35,990Lek
-57%
DEPILATOR REMINGTON WDF4815
DEPILATOR REMINGTON WDF4815 ..
3,490Lek 1,490Lek
-20%
DEPILATOR ROWENTA EP1110F1
DEPILATOR ROWENTA EP1110F1..
4,190Lek 3,349Lek
-20%
DEPILATOR ROWENTA EP1120F0
DEPILATOR ROWENTA EP1120F0..
4,190Lek 3,349Lek
-20%
DEPILATOR ROWENTA EP2910
DEPILATOR ROWENTA EP2910..
6,990Lek 5,590Lek
-20%
DEPILATOR ROWENTA EP4930F0
Për epilim të butë, të shpejtë dhe të lehtë pa efekte anësore të padëshiruara! Epilatori Aquaso..
8,990Lek 7,190Lek
-17%
DEPILATOR.BRAUN SE 1170 NE
DEPILATOR.BRAUN SE 1170 NE..
4,790Lek 3,990Lek
-33%
FURRE PER THONJTE DCG NL818
FURRE THONJSH DCG NL818..
2,990Lek 1,990Lek
-42%
KREHER  BRAUN AS 330
PIASTER BRAUN AS 330 (KREHER)..
5,990Lek 3,490Lek
-30%
KREHER FERRARI G3002500
KREHER FERRARI G3002500..
4,290Lek 2,990Lek
-31%
MAKINE QETHJE ME KARIKIM DCG HSM2595
MAKINE QETHJE.DCG HSM2595..
2,590Lek 1,790Lek
-58%
MAKINE QETHJE ME KARIKIM FERRARI G30004
MAKINE QETHJE ME KARIKIM FERRARI G30004..
4,990Lek 2,090Lek
7,990Lek 5,990Lek
19,990Lek 13,990Lek
10,990Lek 7,490Lek
10,490Lek 7,490Lek
12,490Lek 8,990Lek
13,490Lek 10,900Lek
21,990Lek 16,490Lek
Showing 1 to 40 of 130 (4 Pages)