VACUUM CLEANERS

Sort By:
Show:
-20%
FILTER FSHESE PHILIPS FC8003/01
Kit Filter Zvendesues PowerPro Expert*Filter origjinal per fshesat PhilipsFiltri i shkarkimitFiltri..
2,490Lek 1,990Lek
-16%
FSHESE BOSCH BGC05AAA2 (700W)
Kompakt me performancë te larte pastrimi.E fuqishme dhe e shpejtë.Kontenitor plastik me kapacitet :&..
17,890Lek 14,990Lek
-14%
FSHESE BOSCH BGC1UB130 (700W)
Kompakt me efikasitet te larte pastrimi.Motor i ri inovativ HiSpin me tehe aerodinamike dh..
20,990Lek 17,990Lek
-40%
FSHESE BOSCH BGC21X200 (550W)
FSHESE BOSCH BGC21X200 (550W)..
29,990Lek 17,990Lek
-26%
FSHESE BOSCH BGC2U230 (700W)
FUQI, PASTERTI, SHPEJTESI!Një peshë e rëndë vetëm kur bëhet fjalë për performancën ne pastrim.Easy-i..
22,990Lek 16,990Lek
-31%
FSHESE BOSCH BGL2UA2018
FSHESE BOSCH BGL2UA2018..
17,990Lek 12,490Lek
-36%
FSHESE BOSCH BGL6HYG1 600W
FSHESE BOSCH BGL6HYG1 600W..
38,990Lek 24,900Lek
-37%
FSHESE DCG BS5012 (700W)
FSHESE DCG BS5012 (700W)..
9,490Lek 5,990Lek
-41%
FSHESE DELUX DE 702 BL
Fuqi e larte, pastrim i shpejte dhe i lehte !Kontenitor plastik me kapacitet 3 L, i lehte per t'u pa..
10,990Lek 6,490Lek
-36%
FSHESE DORE ME BATERI OCEAN  2 NE 1 WET & DRY  OCHV100
Fshese dore me bateri me dy funksione Wet&Dry Zgjedhja ideale per pastrimin e divaneve, mob..
5,490Lek 3,490Lek
-33%
FSHESE ELECTROLUX ZPFGREEN (700W)
FSHESE ELECTROLUX ZPFGREEN (700W)..
23,900Lek 15,990Lek
-30%
FSHESE FERRARI G90009 ,700W
FSHESE FERRARI G90009 ,700W..
9,990Lek 6,990Lek
-37%
FSHESE HOOVER SL70 (700W)
FSHESE HOOVER SL70 (700W)..
23,900Lek 14,990Lek
-32%
FSHESE HOTPOINT SL B07 BPB 700W
FSHESE HOTPOINT ARISTON SL B07 BPB 700W..
15,990Lek 10,900Lek
-36%
FSHESE ME AVULL DCG DR2850 (1300W)
FSHESE ME AVULL DCG DR2850 (1300W)..
6,990Lek 4,490Lek
-31%
FSHESE ME FUNKSION LARJE BOSCH BWD41740 1700 W
FSHESE  BOSCH BWD41740 ME FUNKSION LARJEFshesa e pare Bosch 3ne1  - me funksion Larje..
44,990Lek 30,990Lek
-42%
FSHESE OCEAN OCCVC 2230 R
Per pastrim te lehte dhe efikas fshese korrenti e markes Ocean Depozite plastike me kapacitet 3..
12,990Lek 7,490Lek
-21%
FSHESE PHILIPS FC8293/01
FSHESE PHILIPS FC8293/01..
16,390Lek 12,990Lek
-24%
FSHESE PHILIPS FC8294/01 (2000W)
Fuqia e lartë thithese !2000W per rezultate te shkelqyera ne pastrim!Motor 2000W për fuqi të larte t..
14,390Lek 10,990Lek
-30%
FSHESE PHILIPS FC9170/01 (2000W)
FSHESE PHILIPS FC9170/01..
28,390Lek 19,990Lek
-24%
FSHESE PHILIPS FC9330/09 (900W)
FSHESE PHILIPS FC9330/09(650W)..
21,090Lek 15,990Lek
-26%
FSHESE PHILIPS FC9334/09
FSHESE PHILIPS FC9334/09..
25,690Lek 18,990Lek
-14%
FSHESE PHILIPS FC9350/01 (1800W)
Motori 1800 W gjeneron thithje të fuqishme për rezultate të shkëlqyera pastrimi. Peshë e le..
18,590Lek 15,990Lek
-15%
FSHESE PHILIPS FC9351/01 (1900W)
FSHESE PHILIPS FC9351/01..
19,990Lek 16,990Lek
-21%
FSHESE PHILIPS FC9555/09
FSHESE PHILIPS FC9555/09..
31,590Lek 24,990Lek
-31%
FSHESE PHILIPS FC9570/01
FSHESE PHILIPS FC9570/01..
24,690Lek 16,990Lek
-25%
FSHESE PHILIPS FC9729/09 (650W)
FSHESE PHILIPS FC9729/09..
35,790Lek 26,990Lek
-32%
FSHESE ROBOT LENOVO T1(D800) QY60X77257
Robot fshesë me korrent Lenovo Robot Vacuum T1Monitorimi dhe kontrolli i përshtatshëm përmes aplikac..
59,990Lek 40,990Lek
-29%
FSHESE ROWENTA RO2913EA
Fshirje e shpejtë dhe efikaseFshesa me korrent Rowenta Swift Power Cyclonic  ofron pastrim të t..
16,900Lek 11,990Lek
-24%
FSHESE ROWENTA RO2932EA
FSHESE ROWENTA RO2932EA..
16,990Lek 12,990Lek
-24%
FSHESE ROWENTA RO2933EA 750W
FSHESE ROWENTA RO2933EA 750W..
16,990Lek 12,990Lek
-22%
FSHESE ROWENTA RO3753EA
FSHESE ROWENTA RO3753EA..
17,990Lek 13,990Lek
31,590Lek 24,990Lek
24,690Lek 16,990Lek
16,990Lek 12,990Lek
17,990Lek 13,990Lek
Showing 1 to 40 of 81 (3 Pages)