Sort By:
Show:
TENXHERE ME PRESION BERGNER SG1500 6 L..
14,900Lek
TENXHERE ME PRESION BERGNER SG1503 6 LIT..
9,190Lek
TENXHERE VESHJE ANTINGJITJE LAMART LT1154 24cm..
3,990Lek
-25%
TENXHERE LAMART LTSS2212 (22 cm, 4,7 lt)
TENXHERE LAMART LTSS2212 (22 cm, 4,7 lt)..
3,990Lek 2,990Lek
TENXHERE PER PASTA  LAMART LTSS2417 PER PASTA (24 cm)..
5,790Lek
TENXHERE VESHJE ANTINGJITJE BIALETTI Y0C6PT0200 (20cm)..
4,590Lek
TENXHERE VESHJE ANTINGJITJE BIALETTI Y0C6PT0240 (24 cm)..
4,990Lek
TENXHERE VESHJE ANTINGJITJE HBM (0615-26) (26 cm)..
3,390Lek
Tenxherja perfekte per gatime te shijshme dhe te shendetshme.Marka : Hoffbackerman.Materiali veshje ..
2,990Lek
TENXHERE VESHJE ANTINGJITJE LAMART LT1101 16 cm..
2,999Lek
TENXHERE VESHJE ANTINGJITJE ME KAPAK XHAMI HBM (0815-26) 26cm..
3,590Lek
TENXHERE ME PRESION BERGNER BGIB4062 7 L..
8,900Lek
TENXHERE ME PRESION BERGNER CS2520  4 L + 6 L..
14,890Lek
Showing 1 to 21 of 21 (1 Pages)