Sort By:
Show:
-29%
KONTENITOR PER MIKROVALE LAMART LT7015  1.2 L
KONTENITOR PER MIKROVALE LAMART LT7015  1.2 L..
699Lek 499Lek
-27%
KONTENITOR QELQI PER FRIGORIFER LAMART LT6011 3cp
Set me 3 kontenitor qelqi per ruajtjen dhe mbajtjen e ushqimit.E prodhuar nga qelqi dhe plastika e q..
2,190Lek 1,590Lek
-25%
SET TENXHERE TEFAL L2009902 8 COPE
SET TENXHERE TEFAL L2009902 8 COPE..
9,990Lek 7,490Lek
-30%
TAVE PER PJEKJE LAMART LT1105
TAVE PER PJEKJE LAMART LT1105..
7,990Lek 5,590Lek
-25%
TENXHERE TEFAL SIMPLY CLEAN B5674653 24 CM
TENXHERE TEFAL SIMPLY CLEAN B5674653 24 CM..
5,190Lek 3,890Lek
-25%
TIGAN TEFAL SIMPLE COOK B5671953 28 CM
TIGAN TEFAL SIMPLE COOK B5671953 28 CM..
3,690Lek 2,769Lek
-25%
TIGAN TEFAL SIMPLY CLEAN B5674053 26 CM
TIGAN TEFAL SIMPLY CLEAN B5674053 26 CM..
4,190Lek 3,149Lek
Showing 1 to 7 of 7 (1 Pages)