Product Code:

CEL18099


Availability: Out of stok
99,990Lek 128,990Lek
Technical
MARKA SAMSUNG
MODELI GALAXY S21 FE
MADHESIA E EKRANIT 6.4 INCH
SISTEMI OPERATIV ANDROID 12
BATERIA 4500mAh
GARANCIA 24 MUAJ
KAMERA TRIPLE 12MP/8MP/12MP
LLOJI I LIDHJES WIFI,BLUETOOTH
LLOJI I RRJETIT GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G
MEMORJA 128 GB
PROCESORI OCTA-CORE
RAM 6 GB
SENSOR GJURME GISHTI NEN EKRAN DHE OPTIK
SIM DUAL SIM
TEKNOLOGJIA E EKRANIT DYNAMIC AMOLED 2X

Write a review

Please login or register to review