Stilim perfekt per floket tuaj me piastren e flokeve te markes Rowenta. 

Materiali i pllakes qeramike mbron floket tuaj nga djegia.

Temperatura maksimale : 200° 

Mjafton vetem ta vendosni ne pune dhe per 1 min eshte gati per t'u perdorur.

Gjeresia e pllakes eshte 25 mm.

Eshte e pershtatshme edhe per stilimin e flokeve te drejte ne kacurrela.

Gjatesia e kabllit : 1.8 m

Garanci : 24 Muaj

Technical
FUNKSION JONIZUES JO
TEMPERATURA MAKSIMALE 200 °C
MARKA ROWENTA
MODELI SF1612F0
GARANCIA 24 MUAJ
SOLEPLATE QERAMIKE

Write a review

Please login or register to review