Per salca, supa dhe smoothie te shijshme ne cdo kohe

Sistem inovativ per reduktimin e zhurmes, 

Thika celiku per perzierje dhe copetim te persosur

I pershtatshem edhe per grirjen e akullit dhe frutave te ngrira

Materiali i gotes prej qelqi ju lejon pergatitjen e supave te ngrohta dhe pijeve te ftohta

Fuqia 700 W siguron performance te larte ne perdorim

Pjese qe lahen lehtesisht edhe ne lavastovilje

Kliko ketu per me shume informacion rreth produktit

Technical
MATERIALI PLASTIK
NR.PROG 2 + PULSE
MARKA BOSCH
MODELI MMB42G0B
FUQIA 700 W
KAPACITETI 2.3 l
GARANCIA 24 MUAJ

Write a review

Please login or register to review