Tenxhere multicooker Dessini 10 ne 1.


Ajo qe ju dallon ju nga nje shef kuzhine profesionist eshte tenxherja e duhur multicooker.

 

Me 10 programe te ndryshme gatimi mund te pergatisni nje game te gjere ushqimesh: supe, rizoto, mish, peshk,pule,embelsira dhe

gatime te tjera te ndryshme


Kapaciteti i enes: 6 Litra 


Ena e gatimit eshte e perbere nga nje material inoksi i nje cilesie te larte dhe rezistent ndaj nxehtesise, e cila nuk ngjit.


Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit.


Ruan shijen dhe vlerat ushqyese te cdo gatimi qe pergatisni pa harxhuar kohe dhe energji. 


Ekran elektronik qe tregon kohen e cdo procesi gatimi. 

Procesi i gatimit fillon dhe mbaron pa patur nevoje qe ju te jeni prezent. 

Fuqia :1000-1190 W


Tensioni: 220-240V


Frekuenca: 50-60 Hz


Permasat e tenxheres: 38x34x33CM


Permasat e enes se gatimit: 24x26CM


Mund te gatuani cdo gje vetem duke shtypur butonin perkates


Pajisje per lirim te presionit. 


Perbehet nga 5 funksione sigurie.


Fikje automatike pas proçesit të gatimit, siguron ushqimin nga djegia.

Write a review

Please login or register to review