Shoqëruesi perfekt i pastrimit. Prodhuar në Gjermani, mundësuar nga Bosch.
Prodhuar në Gjermani: standarde të cilësisë së lartë dhe testim i plotë 
Mundësuar nga Bosch: teknologji e baterisë litium-jon me cilësi të lartë me një sistem automatik që parandalon mbingarkesën duke rregulluar rrjedhën e rrymës elektrike dhe duke u mbyllur kur është e nevojshme
Më kompakt: trajtim pa mundim dhe pastrim fleksibël falë dizajnit kompakt dhe peshës së lehtë.
Pastrim efektiv: Furça e energjisë AllFloor dhe Motori kompakt DigitalSpin ju lejojnë të pastroni në të gjitha llojet e sipërfaqeve të dyshemesë me lehtësi të plotë.
Pastrimi në të gjitha nivelet: pajisje të shumta qe pastrojnë të gjitha papastërtitë nga dyshemeja deri në tavan dhe madje edhe në makinën tuaj.

Ngjyra kryesore e produktit E Bardhë
Grupi i produkteve Pastrues me vakum i rimbushur

Madhësia dhe pesha
Thellësia e produktit 265 mm
Lartësia e produktit (mm) 1,220 mm
Gjerësia e produktit (mm) 200 mm
Pesha e matur: 2.3 kg


Aksesoret: 
Furçe qilimash elektrike
Technical
DEPOZITA PLASTIKE
GJATESIA E KORDONIT PERDORIM PA KABELL
MARKA BOSCH
MODELI BCS61BAT2
FUQIA 18 V
GARANCIA 24 MUAJ
KAPACITETI

Write a review

Please login or register to review