XTREME MP3 27694

Marka: XTREME

Kodi i produktit: XTREME MP3 27694

Vlefshmëria: Në gjendje

Skeda teknike
Pershkrim Kufje ,8GB Micro SD dhe fishe mini USB

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!

Vlerësimi: Keq Mirë

Fut kodin në kutinë më poshtë: