TREVI DR 740 SD

Marka: Trevi

Kodi i produktit: TREVI DR 740 SD

Vlefshmëria: Në gjendje

Skeda teknike
Radio FM
Display LED
Permasat 100 x 56 x 21 mm
Ngjyra E Zeze dhe e bardhe
Bateria lithium ( e karikueshme me ane te USB)

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!

Vlerësimi: Keq Mirë

Fut kodin në kutinë më poshtë: